Kucukkuyu 17980 Canakkale
+90 542 554 56 64
info@oliveodore.com
Covid-19

Değerli Konuğumuz,

Sizleri özledik ve sağlıkla birlikte olacağımız güzel tatil günlerini sizler gibi bizler de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Sizi, sağlığınızı ve tüm dünyanın iyileşmesini önemsiyoruz. Hepimiz gönül ferahlığı ve duyarlılık içerisinde tatil yapmayı arzuluyoruz.

Bizler için sizlerin sağlıklı kalması önemli; bu çerçevede, Palace Otel Olive Odore’yi tatiliniz için tercih edebilmeniz için bazı ek önlemler de aldık. Biliyoruz ki hepimiz tatil seçimlerimizi yaparken birçok konuya hassasiyet göstereceğiz.

Kendinizi biraz şımartmak istediğinizde, kendine ait özel terası olan süit odamızı tercih edebilir; dilerseniz, sizler için hazırlayacağımız yemek düzeni ile bütün lezzetli öğünlerimizi ister kendi terasınızda ister süit odanızda alabilirsiniz.

Klimalarımız talimatlara uygun şekilde ve periyotlarda bakıma ve dezenfeksiyona tabi tutulmaktadır.

Havuzun bakım ve dezenfeksiyonu Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun talimatlarına uygun olarak düzenli yapılmaktadır.

Mutfağımızda daha önceden olduğu gibi yöresel ve geleneksel yöntemlerle üretilmiş doğal tarım ürünleri ve marka olarak kalitesi ispatlanmış gıda ürünlerini tercih ediyoruz. Kullandığımız deniz ürünlerini, et ürünlerini, sebze ve meyveleri taze olarak tedarik ediyor ve sizlere servis ediyoruz.

# #

Covid 19’a Karşı Önlemlerimiz

Tüm otel alanları nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfekte edilmiştir ve düzenli olarak bu uygulama tüm otel alanlarında yapılmaktadır.

Bu dezenfektan, uygulandığı tüm yüzeylerde iyonlaşarak uzun süreli anti-bakteriyel ve anti-virüs özelliği gösterir.

Otelin bütününde konuk temas noktalarında el dezenfektanları bulunmaktadır.

Tüm genel alanlarda ve tuvaletlerimizde temas seviyesi yüksek olan kapı kollarının, korkulukların, lavaboların, bataryaların ve klozetlerin temizliği her zaman olduğu gibi su ve deterjanla sık sık yapılmaktadır. Bu temizlikten sonra özel olarak ayrıca dezenfekte edilmektedir. Personelimiz bu işlemleri koruyucu ekipmanlarla yapmaktadır.

Bütün ekip arkadaşlarımızın işe gelişlerinde, öğle arasında ve iş çıkışlarında günde 3 kez vücut ısıları ölçülerek kayıt altına alınmaktadır.

Restoranımızda gerekli sosyal mesafeyi uyguladık. Gönül ferahlığı ile kahvaltınızın ve diğer öğünlerin keyfini deniz manzaralı açık ya da kapalı restoranımızda yemyeşil güzel bahçemiz eşliğinde çıkarabilirsiniz.

Sosyal alanlarda bulunan masa, sandalye, şezlong ve oturma gruplarımız sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenmiştir.

Servis ekibimiz eldiven, maske ve şeffaf siperlik ile hizmet vererek tüm siparişlerinizi herhangi bir temas olmaksızın size ulaştırırlar.

#

Nevresim ve çarşaflar otelimizin kendi makinalarında yüksek derecede yıkanır ve kurutulur. Havlularınız sizlere hijyenik bir şekilde muhafazalı olarak teslim edilir.

Unutmamamız gereken en önemli unsurlardan birisi de biz ne kadar sizler için önlem alsak da sizler hem kendiniz hem de bizim için bireysel önlemlerinizi almalısınız.


Otel girişinde sizlerden bu konuda destek isteyeceğiz. Sizleri önlemler konusunda bilgilendirmemiz haricinde gerekli tedbirler için sizin muvafakatinizi imza altına alacağız.

Bütün bu çalışmalarımıza ek olarak da sürekli olarak her türlü yeni gelişmeyi ve resmi açıklamaları takip ederek gerekli düzenlemeleri yapmaya devam ediyor olacağız.

Küçükkuyu'da sağlıklı, hijyenik bir otelde tatilinizin keyfini çıkarmanız için bizler hazırız.

Palace Otel Olive Odore Ailesi